kontakty

Nezávazná poptávka

Chtěli byste vytvořit cenovou nabídku, nebo pouze poradit? Rádi byste si domluvili osobní schůzku s technikem přímo u vás? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv váš dotaz, či připravíme konkrétní nabídku přímo pro vás.

Potřebujete rychle poradit nebo máte jen otázku?
Volejte 776 316 809 nebo nám napište..

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Uveďte prosím Váše telefoní číslo pro snadnější a rychlejší komunikaci.

Po odeslání vás budeme kontaktovat nebo vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie vaší poptávky by měla dorazit na vámi zadaný email.

Specialista na tepelná čepadla MITSUBISHI Zubadan

návrh – montáž – servis

776 316 809, info@ctcplzen.cz

Vybíráme tepelné čerpadlo vzduch voda


úvodní » Tepelná čerpadla » Vybíráme tepelné čerpadlo vzduch voda


Náklady na vytápění jsou beze sporu nejvyšším provozním nákladem každého rodinného domu. Proto je třeba klást při návrhu topného zdroje důraz na maximální efektivitu systému, kvalitu regulace a životnost celého zařízeníDiky vysokému počtu realizovaných instalací tepelných čerpadel máme dostatek potřebných zkušeností, abychom vám mohli nabídnout návrh a realizaci optimálního systému právě pro vás.

Dimenzování tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla Mitsubishi se dimenzují na tepelnou ztrátu budovy tak, aby byla schopna vytápět dům celoročně, bez potřeby dalšího, doplňkového zdroje. Pokud neznáte tepelnou ztrátu vašeho domu, nezoufejte, my vám ji dokážeme zdarma vypočítat.

Mitsubishi Power Inverter u novostavbyBěžné novostavby (tepelná ztráta 4-8 kW)

Jedná se o nejčastější typ novostavby 100 až 200 m2. Pro tyto domy doporučujeme kvalitní čerpadla Mitsubishi Power Inverter, která se nabízejí ve výkonové řadě 4, 6, 8 a 11kW. Jedná se o lety prověřená čerpadla, která se vyznačují velikou spolehlivostí, úsporným provozem a pohodlným ovládáním.

Nejčastěji se volí čerpadlo Mitsubishi Power Inverter PUHZ-SW75VHA 7,5kW pro topení a ohřev TV, což je skvělým řešením pro ty, kteří chtějí úsporný a komfortní provoz.

Mitsubishi Zubadan Inverter u staršího domuStarší rodinné domy (tepelná ztráta 9 - 15 kW)

Do této kategorie patří téměř všechny starší domy a větší novostavby. Pokud tedy vlastníte takový rodinný dům, pak vám doporučujeme tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan Inverter, která se vyrábějí ve výkonové řadě: 8, 11, 14 a 23 kW.

Tato čerpadla disponují konstantním topným výkonem až do -15°C venkovní teploty. Zubadan, tedy zvládne vytopit dům celoročně, bez potřeby spínání elektrodohřevu. Navíc dokáže celoročně připravovat TUV, ohřívat bazén, atd.

Mitsubishi Elecric pro bytový důmBytové domy a průmyslové objekty

Tyto energeticky náročnější objekty se řeší kaskádou několika tepelných čerpadel do potřebného výkonu. Řešení u bytových domů a průmyslových objektů navrhujeme "na míru", dle konkrétních potřeb staveb, ale i na základě požadavků a přání investora.

Ať už však zvolíme jakýkoliv soubor tepelných čerpadel, počítejte s tím, že čerpadla Mitsubishi Electric pokrývají široký rozsah topných výkonů od 4 do 400 kW a nabízejí takové modely, které jsou určené speciálně pro objekty s většími tepelnými ztrátami a zvýšenou spotřebou teplé vody.  

Zapojení tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla Mitsubishi mohou být uvnitř v domě zapojena různými způsoby:

  • Může být zapojeno jako kompletní systémové řešení s vnitřním hydroboxem obsahující již vše potřebné, včetně bojleru na TUV.
  • Jako individuální systémové řešení, velice populární pro rekonstrukce. Kdy je čerpadlo kombinováno ze stávajícím zdrojem (kotel na tuhá paliva, plynový kotel, nebo elektrokotel)
  • S předávací akumulační stanicí PAST lze perfektně kombinovat tepelné čerpadlo s dalšími zdroji, především ze solárními kolektory, nebo krbovou vložkou. Toto zapojení je také vhodné při potřebě velkého množstvý TUV (bytové domy, ubytovny, hotely).

Kontaktujte nás

Dotaz

Potřebujete poradit či pomoc? Rádi byste si sjednali osobní schůzku přímo u vás? Kontaktujte nás prosím.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.

© Všechna práva vyhrazena CTC Plzeň s.r.o. - tepelná čerpadla Zubadan

Propagace www stránek