kontakty

Nezávazná poptávka

Chtěli byste vytvořit cenovou nabídku, nebo pouze poradit? Rádi byste si domluvili osobní schůzku s technikem přímo u vás? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv váš dotaz, či připravíme konkrétní nabídku přímo pro vás.

Potřebujete rychle poradit nebo máte jen otázku?
Volejte 776 316 809 nebo nám napište..

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Uveďte prosím Váše telefoní číslo pro snadnější a rychlejší komunikaci.

Po odeslání vás budeme kontaktovat nebo vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie vaší poptávky by měla dorazit na vámi zadaný email.

Specialista na tepelná čepadla MITSUBISHI Zubadan

návrh – montáž – servis

776 316 809, info@ctcplzen.cz

Tepelná čerpadla


úvodní » Tepelná čerpadla


Ušetřete náklady za energie s tepelnými čerpadly Mitsubishi Zubadan. Jedná se o kvalitní japonská tepelná čerpadla, která vám ušetří náklady za energie, jelikož díky nim efektivněji a úsporněji vytopíte váš dům. Kromě úsporného vytápění jsou díky patentované technologii ideální pro ohřev teplé vody. Vyberte si z naší široké nabídky tepelných čerpadel Mitsubishi Zubadan v akční nabídce.

Další přednosti tepelných čerpadel:

  • vysoká kvalita a spolehlivost,
  • nepotřebují žádné vrty ani kolektory,
  • plynule reguluje výkon,
  • vytápění i chlazení interiéru,
  • kompaktní rozměry,
  • bezobslužní celoroční provoz,
  • nízká hladina hluku.

Účinnost tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla slouží jako elektrický topný systém, který odebírá energii z okolního prostředí a tu pak přemění na energii tepelnou. Energie z okolního prostředí získává především ze země, vody či vzduchu. Jejich energetická účinnost je opravdu vysoká a to i při chladných zimních dnech. Díky frekvenčnímu měniči jsou jednotky schopny rychle reagovat na náhlou změnu potřeby výkonu, a tak se plně přizpůsobit aktuálním podmínkám. Tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan tedy lze používat po celý rok jako monovalentní zdroj tepla.

Provoz po celý rok

Čerpadla Mitsubishi Zubadan jsou vybavená patentovanou technologií s přímým vstřikováním chladiva pod hlavu kompresoru. Díky tomu lze čerpadlo využívat po celý rok a to i v období, kdy venkovní teplota klesá pod bod mrazu. U extrémně nízkých venkovních teplotách pracují jednotky na 75 % svého topného výkonu.

Topný výkon a ohřev vody

Mnohé jistě potěší, že i během venkovní teploty -15 °C je zachován topný výkon na 100 % a při venkovní teplotě -25 °C je k dispozici 75 - 80 % topného výkonu. Co se týče ohřevu vody, tu dokáže ohřát na 55 °C při venkovních teplotách v rozmezí -15 °C až -35 °C.

Snadná instalace

Tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan se snadno instalují a nastavují. Mají totiž minimální počet propojení. Díky jejich kompaktním rozměrům a malé hmotnosti je lze rovněž snadno umístit. 

O ČERPADLE

 Ušetřete náklady za energie s tepelnými čerpadly Mitshubishi!  Naše tepelná čerpadla jsou velmi efektivní při vytápění domu a ohřevu teplé vody.

 

TECHNICKÉ INFORMACE

Tepelná čerpadla jsou určena pro provoz v průběhu celého roku a jsou spolehlivá i při extrémně nízkých teplotách v průběhu celé zimy.

O TEPELNÝCH ČERPADLECH

 Zjistěte více o výhodách tepelných čeradela hlavních rozdílech mezi tepelným čerpadlem bez invertorového a s inverotorovým motorem.

 

 

PRINCIP A FUNKCE TEPELNÉHO ČERPADLA

 Vypařování, komprese, kondenzace a expanze. Zdá se vám to složité? Podívejte se, že celé čerpadlo funguje na úplně jednoduchém principu.

 

© Všechna práva vyhrazena CTC Plzeň s.r.o. - tepelná čerpadla Zubadan

Propagace www stránek