kontakty

Nezávazná poptávka

Chtěli byste vytvořit cenovou nabídku, nebo pouze poradit? Rádi byste si domluvili osobní schůzku s technikem přímo u vás? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv váš dotaz, či připravíme konkrétní nabídku přímo pro vás.

Potřebujete rychle poradit nebo máte jen otázku?
Volejte 776 316 809 nebo nám napište..

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Uveďte prosím Váše telefoní číslo pro snadnější a rychlejší komunikaci.

Po odeslání vás budeme kontaktovat nebo vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie vaší poptávky by měla dorazit na vámi zadaný email.

Specialista na tepelná čepadla MITSUBISHI Zubadan

návrh – montáž – servis

776 316 809, info@ctcplzen.cz

Reference 2011


úvodní » Reference » Reference 2011


Mitsubishi Zubadan 11 kW - Františkovy Lázně

Reference 2011

V objektu restaurace ve Františkových Lázních jsme instalovali tepelné čerpadlo Mitsubishi Zubadan 11 kW. Zákazník oceňuje čistý, levný provoz, který je bez práce.

více

Mitsubishi Zubadan 14 kW - Losiná

Reference 2011

Pro vytápění domu v Losiné jsme instalovali tepelné čerpadlo Mitsubishi Zubadan 14 kW se základní variantou vnitřní jednotky - řídící jednotka s výměníkem bez el. dohřevu. Zákazník ocenil férové a profesionální jednání.

více

Mitsubishi Zubadan 14 kW - Ohrobec

Reference 2011

Pro rodinný dům v Ohrobci jsme řešili zdroj tepla instalací zařízení Mitsubishi Zubadan 14 kW s řídící jednotkou s výměníkem bez el. dohřevu jako vnitřní řešení. Zákazník ocenil rychlou dodávku a montáž.

více

Mitsubishi Zubadan 11 kW - Velvary

Reference 2011

Jako nejvhodnější řešení pro vytápění domu ve Velvarech jsme dodali a nainstalovali zařízení Mitsubishi Zubadan 11 kW s řídící jednotkou s výměníkem bez el. dohřevu jako vnitřní řešení. Zákazník ocenil nízké pořizovací a provozní...

více

Mitsubishi Zubadan 14 kW - Tachov

Reference 2011

K zajištění tepelného komfortu a nízkých nákladů jsme do domu v Tachově instalovali tepelné čerpadlo Mitsubishi Zubadan 14 kW se základní variantou vnitřní jedtnoky - řídící jednotka s výměníkem bez el. dohřevu. Majitel si...

více

Mitsubishi Zubadan 14 kW - Planá

Reference 2011

Na vytápění domu v Plané jsme zákazníkovi doporučili a následně nainstalovali tepelné čerpadlo Mitsubishi Zubadan 14 kW. Šťastný majitel má radost, že se zbavil povinností spojených s provozem kotle na tuhá paliva.

více

© Všechna práva vyhrazena CTC Plzeň s.r.o. - tepelná čerpadla Zubadan

Propagace www stránek