kontakty

Nezávazná poptávka

Chtěli byste vytvořit cenovou nabídku, nebo pouze poradit? Rádi byste si domluvili osobní schůzku s technikem přímo u vás? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv váš dotaz, či připravíme konkrétní nabídku přímo pro vás.

Potřebujete rychle poradit nebo máte jen otázku?
Volejte 776 316 809 nebo nám napište..

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Uveďte prosím Váše telefoní číslo pro snadnější a rychlejší komunikaci.

Po odeslání vás budeme kontaktovat nebo vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie vaší poptávky by měla dorazit na vámi zadaný email.

Specialista na tepelná čepadla MITSUBISHI Zubadan

návrh – montáž – servis

776 316 809, info@ctcplzen.cz

Podlahové vytápění


úvodní » Vytápění » Podlahové vytápění


Naše firma nabízí svým zákazníkům návrh Podlahové vytápění 3 a montáž podlahového vytápění. Podlahové vytápění je systém, který se u nás v posledních letech stal standardem, a to nejen díky estetické stránce. Výrazné úspory energie a zdraví prospěšné mikroklima v místnosti jsou silné argumenty pro to, aby lidé vsadili na podlahové vytápění a vytvořili si doma ideální teplotní podmínky.

Jelikož k vytvoření tepelné pohody potřebujete na rozdíl od vytápění radiátory nižší teplotu vody, je spojení s kvalitním tepelným čerpadlem ideální. Instalujeme teplovodní podlahové systémy kvalitních výrobců Giacomini a Rehau, a to za rozumnou cenu.

Přednosti podlahového vytápění

Podlahové topení má řadu výhod. Nejdůležitější předností, kterou budete vnímat každý den během topné sezóny, je vynikající rozložení teploty vzduchu v interiéru. Podlahové vytápění oproti ostatním systémům zaručují tzv. tepelnou pohodu i proto, že většina z nás nejvíce vnímá teplo právě od nohou.

Další skvělou výhodou je jednoznačně nižší energetická náročnost a s tím související nižší náklady na vytápění. Díky výměně radiátorů za podlahové vytápění ušetříte ročně a o 15 % spotřeby paliva.

Mezi další přednosti patří:

  • možnost přizpůsobení ploše nepravidelného tvaru,
  • díky nižší cirkulaci vzduchu dokážou k nižšímu víření prachu,
  • nezabírá žádný prostor,
  • je otevřené pro všechny zdroje tepla,
  • v případě potřeby možnost kombinace s konvenčním vytápěním.

Nevýhody podlahového topení

Stejně jako všechno disponuje negativy, tak je tomu samozřejmě i u podlahového topení. Největším potencionálním problémem je jeho nepřístupnost po zalití betonem nebo anhydridem. V případě poruchy a následné opravy je špatně dostupné.

Při instalaci podlahového topení nezapomeňte také na dostatečnou tepelnou izolaci. Pokud by byla izolace podlahy nedostatečná, část tepla vám bude unikat skrz půdu nebo podklad. Tepelná izolace není nejlevnější záležitostí, avšak vyšší náklady na izolační materiál lze eliminovat. Stačí jen hledat.

Při porovnání výhod a nevýhod podlahového topení jistě usoudíte, že jejich přednosti převažují nad negativy, což je samozřejmě hlavní důvod, proč se v posledních letech užívání podlahového vytápění tolik rozšířilo.

Typy podlahového vytápění

Podlahové vytápění se rozlišuje v praxi podle způsobů předávání tepla – na sálavé a konvenční systémy. U sálavého podlahového vytápění, jak je patrné ze samotného názvu, dochází k předávání tepla sáláním. Zdrojem tepla může být tepelné čerpadlo, plynový kotel, elektrokotel, solární panely či jejich kombinace.

Systém konvenčního podlahového vytápění je postaven na bázi předávání tepla prouděním a skládá se z otopných těles fan-coily, nebo z podlahových konvektorů. Oproti sálavým soustavám se toto topení nezabetonovává do podlahy, ale ukládá se do plechových vaniček.

 

Podlahové vytápění REHAU


Několik ukázek z naší práce:

Podlahové vytápění 1
Podlahové vytápění 3
Podlahové vytápění 2
Podlahové vytápění 4
Podlahové vytápění 5
Podlahové vytápění 6
Podlahové vytápění 7

© Všechna práva vyhrazena CTC Plzeň s.r.o. - tepelná čerpadla Zubadan

Propagace www stránek