kontakty

Nezávazná poptávka

Chtěli byste vytvořit cenovou nabídku, nebo pouze poradit? Rádi byste si domluvili osobní schůzku s technikem přímo u vás? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv váš dotaz, či připravíme konkrétní nabídku přímo pro vás.

Potřebujete rychle poradit nebo máte jen otázku?
Volejte 776 316 809 nebo nám napište..

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Uveďte prosím Váše telefoní číslo pro snadnější a rychlejší komunikaci.

Po odeslání vás budeme kontaktovat nebo vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie vaší poptávky by měla dorazit na vámi zadaný email.

Specialista na tepelná čepadla MITSUBISHI Zubadan

návrh – montáž – servis

776 316 809, info@ctcplzen.cz

Reference


úvodní » Reference


Mitsubishi Zubadan 11kW - Kolová

Reference 2013

V rodinném domě v Kolové jsme instalovaly tepelné čerpadlo Mitsubishi Zubadan o výkonu 11,2kW. Čerpadlo Mitsubishi nahradilo staré, poruchové, a značně neekonomické tepelné čerpadlo. Pokročilá invertorová technologie tedy nahradila staré "on/off"...

více

Mitsubishi Zubadan 11 kW - Šťáhlavice

Reference 2012

Pro vytápění přízemního dvojdomku jsme zákazníkovi nainstalovali tepelné čerpadlo Mitsubishi Zubadan o výkonu 11,2kW. Otopný systém domu je nízkoteplotní, podlahový, náklady na vytápění budou tedy nízké.

více

Mitsubishi Zubadan 11 kW - Hrádek u Rokycan

Reference 2012

Pro novostavbu v Hrádku u Rokycan jsme řešili zdroj tepla a TUV. Nakonec se zákazník rozhodl pro tepelné čerpadlo Mitsubishi Zubadan 11kW v kombinaci s vnitřním modulem ECO ONE. Čerpadlo Zubadan mu zajistí vytápění celoročně (až do -25°C) bez...

více

Kotelna s akumulační stanicí PAST, čerpadlem Zubadan 14kW a kotlem na dřevo Verner

Reference 2012

Do novostavby v Malé Vísce dodávala firma CTC Plzeň s.r.o. kompletní technologii kotelny. Jedná se o tepelné čerpadlo Mitsubishi Zubadan 14kW a kotel na dřevo Verner V140 Extra, vše zapojeno do předávací akumulační stanice PAST 750l. Celý systém...

více

Mitsubishi Zubadan 11 kW - Měchenice

Reference 2012

Instalace tepelného čerpadla Mitsubishi Zubadan 11kW v Měchenicích u Prahy. V kotelně je umístěn deskový výměník, který je napojen na stávající otopný systém. Původní kotel na tuhá paliva zůstává pro "strýčka příhodu".

více

Mitsubishi Zubadan 11 kW - Blatná

Reference 2012

Tepelné čerpadlo Mitsubishi Zubadan 11kW jako zdroj topení a TUV pro novostavbu v Blatné. Vnitřní jednotka ECO ONE je umístěna v prostoru pod schodištěm do patra.

více

1 2 3 ... 24 Další »

© Všechna práva vyhrazena CTC Plzeň s.r.o. - tepelná čerpadla Zubadan

Propagace www stránek